Blog

Результати конкурсу професійного порталу для весільних відеографів

🏆🏆🏆Цей рік почався дуже круто для мене! Знаю шо небагатьом людям цікаві чиїсь досягнення, але бляха-муха все таки вдалося отримати ці нагороди – це два, четвертих місця в різних номінаціях по Україні на міжнародному проф. порталі для весільних операторів Worldwide Event Videographers Association. Звичайно це не топ 3, до якого не вистачило кількох балів, значить є куди рости!!

А заголом, то я хотів би сказати, що не важливо чим ви займаєтесь по житті: ви фотограф, відеограф, візажист, татуювальник чи ще хтось, вас хвалять клієнти за роботу і цього вам достатньо, але ж це не об’єктивна оцінка. Тому слід брати участь у конкурсах, які оцінюють професіонали і тільки там ви отримаєте реальну оцінку того чим займаєтесь та щей буде нагода поглянути роботи колег і в результаті можливо й виграти щось!!!
П.С. Одним словом здорова конкуренція та спортивний інтерес – це те, що заставляє рухатись вперед. Всім добра! 

Read more

Як краще організувати весільний день!

Це без перебільшення найкращий день у житті молодят, тому перед ним варто максимально відпочити та розслабитись, навіть сходити на масаж якщо на те пішло!

Розпочати день варто з посмішки) Не раджу назначати зачіску та макіяж на 4 – 5 ранку, щоб встигнути на викуп і на тому подібні штуки)

Не бачив ще жодної ефектної фотографії з викупу і в весільних альбомах цих фото також ніколи не буває! Тому раджу замінити дану процедуру на більш чуттєву та красиву першу зустріч, яку можна провести як у дома так і на виїзді і цим самим зекономити близько години з такого незабутнього та вашого святкового дня!

Read more