Blog

Як краще організувати весільний день!

Це без перебільшення найкращий день у житті молодят, тому перед ним варто максимально відпочити та розслабитись, навіть сходити на масаж якщо на те пішло!

Розпочати день варто з посмішки) Не раджу назначати зачіску та макіяж на 4 – 5 ранку, щоб встигнути на викуп і на тому подібні штуки)

Не бачив ще жодної ефектної фотографії з викупу і в весільних альбомах цих фото також ніколи не буває! Тому раджу замінити дану процедуру на більш чуттєву та красиву першу зустріч, яку можна провести як у дома так і на виїзді і цим самим зекономити близько години з такого незабутнього та вашого святкового дня!

Також раджу назначити “старшого” або найняти кординатора, який відповідав би за те, чи забрали букет нареченої, чи прибув вже автобус для гостей, чи виїхав наречений до нареченої і ще багато чи, які можуть відволікати наречених від їхнього найщасливішого дня!

Рекомендую найняти класного ведучого – на моїй практиці, це 70% чудово-проведеного весілля! І небрати більше ніяких додаткових “розвлікаловок”! Вийнятком можуть стати: кальян зона, набивальщик тату, крутильщик цигарок – це все щось нове та буде користуватися попитом та розголосом на вашому весіллі!

П.С. Завжди намагайтесь мати під рукою легенький перекус! Бо часто буває, що перше, що куштують наречені у цей день – це Колач перед входом до банкетного залу!

Далі буде…


Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *